Naše štvrtácke úspechy B L A H O Ž E L Á M E !!!
- naše športové trio Emka, Domka a Adelka boduje v basketbale- už v 2 kolách získali spolu s ostatnými žiakmi 2. miesto spomedzi žiarskych škôl
- v celoslovenskej súťaži Galéria talentov získali naše žiačky Ninka 1. miesto a Dominika Š. 3. miesto v hre na flaute
- v prednese povestí získala Ninka 3. miesto v okresnom kole
- do súťaže Vesmír očami detí postúpila výtvarná práca našej Emky
- v školskom kole súťaže Hviezdoslavov Kubín obsadila v 2. kategórii v prednese poézie Ninka 1. miesto
- v 1. kole projektu Pohár vedy sme získali v hodnotení 94 bodov zo 100
- v čitateľskej súťaži Čitateľský oriešok máme v celoslovenskom kole práce týchto žiakov - Andrejka, Sofinky, Ninky, Tinušky a Dominiky Š.
- v Jasličkovej pobožnosti boli medzi účinkujúcimi Paťko, Adelka, Maťko K., Tobiasko, Emmka, Jožko, Emka, Katka
- počas noci v škole sa Ninka, Dominika Š. a Maťko K. rozhodli, že našu omšu obohatia svojou hrou na flaute a akordeóne - bolo to nádherné :-) VĎAKA
- v matematickej Pytagoriáde boli úspešnými riešiteľmi Zuzka, Emka, Tobiasko, Lucka
- v okresnom kole súťaže Šaliansky Maťko získala Ninka krásne 3. miesto
- vo vedomostnej súťaži Všetkovedko nás reprezentovali Ninka a Dominika Š.
- pomocníkmi, účinkujúcim, či asistentmi pri DNI OTVORENÝCH DVERÍ boli Tinuška, Zuzka, Dominika Š., Jožko, Aďko, Adelka, Emmka, Emka, Lucka, Ninka
- úspešnými riešiteľmi súťaže iBobor sú Lucka a Martinko P.
- to, že máme úspešné flautistky Dominiku Š. a Ninku, dokazuje ich úspech na celoslovenskej súťaži Čarovná flauta (Dominka 3.miesto a Ninka čestné uznanie)
- Zuzka a Ninka nás reprezentovali v prednese ... A Slovo bolo u Boha..., kde Ninka skončila na 1. mieste a postúpila do diecézneho kola
- Emka bola úspešná aj v obvodnom kole bedmintonu a v konkurenci žiačok 4. a 5. ročníkov vybojovala krásne 4. miesto
- Paťko a Jožko spoločne s ďalšími chlapcami z 1. stupňa vybojovali krásne 3. miesto na futbalovom turnaji žiarskych škôl
- Emka vyhrala školský bedmintonový turnaj a postúpila do obvodného kola, úspešná bola aj Dominika Š., ktorá si vybojovala 3. miesto
- do súťaže "Mám svojich starkých rád" sme poslali literárne práce Paťka, Andrejka, Martinka, Tinušky, Jožka, Ninky
Naše tretiacke úspechy B L A H O Ž E L Á M E !!!
- v speve kresťanskej piesne "Spievajme Pánovi" obsadila Ninka pekné 3. miesto
- v projekte spoločnosti Dalkia sme so svojou prácou získali 3. miesto a spolu s našimi kamarátmi z 3.B sme postúpili do celoslovenského kola
- svoju vytrvalosť v Behu oslobodenia dokázali Hanička, Dominika Š., Zuzka a Emka
- v súťaži huslistov sa darilo Bibinke, ktorá skončila v striebornom pásme
- v matematickej súťaži Klokan sa v tomto roku najviac darilo Paťkovi
- v speváckej súťaži sme mali dievčenskú zostavu - Katka, Zuzka a Bibinka, ktorá získala krásne 1. miesto a v obvodnom kole bola na 3. mieste
- v školskom kole prednesu poézie a prózy nás reprezentovali Emmka, Bibinka, Zuzka, Ninka a Dominika Š. V próze získala 3. miesto Ninka a v poézii získala tiež 3. miesto Bibinka
- do obvodného kola Pytagoriády postúpila Emmka
- v kalendári našej školy sú aj práce Tinušky a Tobiaska
- v súťaži iBobor získala najlepšie umiestnenie z triedy Katka
- Ninka nás reprezentovala na celoslovenskej súťaži Čarovná flauta, kde obsadila 3. miesto
- v literárnej tvorbe na tému Mám svojich starkých rád zabodoval Martinko P
- úspešne sme absolvovali plavecký výcvik a všetci už patríme medzi PLAVCOV :-)
Naše druhácke úspechy
- oslávili sme 20. výročie našej školy
- Tobiasko získal 3. miesto v súťaži akordeonistov
- ukončili sme projekt Veolia - vodný kalendár
- Adelka zvíťazila v 1. kategórii o logo školy
- ukončili sme projekt Osmijanko
- Matúško bol opäť úspešný v karate
- Paťko a Matúško nás reprezentovali vo futbale - ich tím získal 4. miesto (z 12. družstiev)
- ukončili sme projekt Dalkia
- v súťaži MATEMATICKÝ KLOKAN si svoje matematické schopnosti otestovali- Katka, Emka, Tinuška, Ninka, Hanka, Paťko, Martinko, Dávidko, Emmka, Matúško, Tobiasko, Filipko
- Bibianka zvíťazila v školskom kole Spievam, spievaš, spievame a postupuje do obvodného kola
- Martinko zvíťazil vo výtvarnej súťaži - najoriginálnejší Betlehem
- Paťko a Matúško nás reprezentovali vo futbale - získali 3. miesto (zo 6. družstiev)
- Matúško získal 3. miesto v karate